AKIL HAREKETLERİ

(FARKINDALIK Odaklı Eğitim, Sertifika Programları, Seminer ve Söyleşiler)

Eğitlence

İZEV Vakfı'nın eğitim-öğretim kurumları, üniversiteler, kurumsal şirketler için organize ettiği veya dahil olduğu seminer, panel, söyleşi ve sertifika programlarında farkındalık kazanmak, sertifika sahibi olmak veya bu organizasyonların gerçekleştirilmesine aracılık etmek, destek vermek, bunun yanında bu buluşmalarda konuşmacı olarak veya iletişim destekçisi olarak fayda üretmek isteyenler AKIL HAREKETLERİ’nin gönüllüsü olabilirler. 

Toplumda her yaştan bireyin toplumun en büyük azınlığı olan özel gereksinimli bireylere yönelik farkındalık kazanmaya, eşitlikçi ve kapsayıcı bir toplum inşa edilmesi için de bu yönde bir eğitime ihtiyaç bulunmaktadır. AKIL HAREKETLERİ, bu ihtiyacı ortandan kaldıracak çalışmalarla binlerce kişiye ulaşmayı ve yeni bir bilinç yaratmayı hedeflemektedir. 

AKIL HAREKETLERİ grubunun gönüllüsü olmak isterseniz, Duvar Yıkıcı Başvuru Formunu doldururken eğitim durumunuz, akademik deneyiminiz, kişisel yetenekleriniz ve bu gruba dahil olarak sunmak istediğiniz önerilerinizi iletir misiniz? 

 

AKIL HAREKETLERİ GRUBUNUN TEMSİLCİLERİ

Doç. Dr. Yavuz DİZDAR
Tıp Doktoru, Öğretim Üyesi
Doç. Dr. Saadet AYTIS
Mimar, Öğretim Üyesi