Hayvanlar ve Biz Sergimizin Lansmanını Yaptık

Ödüllü sergi projemiz ''hayvanlar ve biz'' ve ''sanat ve biz''  ile ulusal ve uluslararası 50 sergi açtık. En kısası 4 gün süren sergilerimiz

 

SANAT VE BİZ'de

İzev gençleri biz de bir sanat öğesinin ana teması olabiliriz dediler. Leonardo Da Vinci, Vermeer, Caravaggio gibi  ressamların dünyanın en önemli eserlerinde yeniden yüzleri ile var olarak kendilerinin on binlerce imza dağıtılacak bir sergide var olabileceklerini gösterdiler.

Bir Hayal ve Bir Proje Hikayesi...

Daha fazla gence ulaşmak, daha fazla insanın yaşam hakkı ve farklı bireylerin sesi olmak için projemizi tasarlandık.Birilerinin feda edeceği bir şeyleri olmalıydı.

Proje; Hakan KURAL tarafından İZEV'in sevgi dolu dünyasını büyütmek için tasarlandı. Çok çalışıldı ve hayal gerçek oldu. Yaşam hakkı için; zihinlerdeki duvar yıkılmalı ve bu ses tüm dünyaya yayılmalıydı.

YAŞAM HAKKI - DUVAR

Pink Floyd grubunun Efsane müzik adamı Roger Waters desteğini alarak Dünyanın en ünlü şarkısı Another Brick İn The Wall'u ülkemize kazandırdık. Yaşam Hakkı - Duvar ismiyle yayınlanan klibimiz ülkemizde ve dünyada 50 milyon erişimle alanında rekora imza attı.

Ünlü sesler Selda BAĞCAN, KUBAT, Funda ARAR ve Koray AVCI'nin seslendirdiği klibimizde, her engelli grubundan 30 özel gereksinimli birey başrolde milyonlarca insana;

 

Yıkılmak zorunda olan, zihinlerdeki duvar

Yaşam hakkı istiyoruz,

Bize dur diyenlerden.